Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given - Line: 233 - File: uploads/server/serwery.php PHP 5.6.31 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/uploads/server/serwery.php 233 mysql_fetch_array
/global.php(844) : eval()'d code(57) : eval()'d code 1 require_once
/global.php(844) : eval()'d code 57 eval
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once

7 Days To Die Polska - forum dyskusyjne, serwery, TeamSpeak
start - Wersja do druku

+- 7 Days To Die Polska - forum dyskusyjne, serwery, TeamSpeak (http://7dtd.com.pl)
+-- Dział: Rozmowy o 7 Days to Die (http://7dtd.com.pl/dzial-Rozmowy-o-7-Days-to-Die)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (http://7dtd.com.pl/dzial-Dyskusja-og%C3%B3lna)
+--- Wątek: start (/temat-start)

Strony: 1 2

start - [ĄĘ] elpolako - 07-03-2016

Witajcie, zacząłem przygodę z 7 days to die, i mam następujące pytanie, po  zginięciu pomniejsza się maxymalny poziom hp, i w jaki sposób można go z powrotem powiększyć? na razie gram w sp do póki ogarnę całą mechanikę gry Uśmiech

RE: start - Paweł_ - 07-03-2016

Trzeba jeść lepsze potrawy i pić np herbatkę zieloną

RE: start - [ĄĘ] elpolako - 07-03-2016

Dzieki za szybką odp. pytania może banalne się wydają ale na starcie jest multum rzeczy do ogarniecia Duży uśmiech

RE: start - Paweł_ - 07-03-2016

spoko, na początku jest trochę do ogarnięcia

RE: start - [ĄĘ] elpolako - 07-03-2016

a więc tak usmażyłem jajka, po zjedzeniu ich mam nadal 80/80 hp a nie na 100 tak jak to jest przy rozpoczęciu gry.

kolejne w sumie dość dziwne pytanie, temperatura jest podana w farenheidach i grając w biomie zimowym będąc na zewnątrz dlaczego ona stopniowo rośnie a powyżej 100 jest smutna mina, tak na logike to powinna spadać bo zimno Duży uśmiech

RE: start - did.moto - 07-05-2016

Może zbyt grubo ubrany jesteś, sprawdź w postaci, ile Ci ubrania temp. podnoszą. Co do jedzenia, to gotowane jajka podnoszą wellness o 0.32, trzeba jeść zdecydowanie lepsze potrawy i nie pić samej wody, bo wode to ino krowy pijąUśmiech

RE: start - Dast - 07-05-2016

Łatwa sztuczka, a mało kto ją zna. Spróbuj wejść na singla, daj tyldę i wpisz
settempunit c
albo
/settempunit c

Nie pamiętam czy ze slashem czy nie. Od tej pory POWINIENEŚ mieć temperaturkę w Celsjuszach.

Co do Max HP i Staminy... Potrzebujesz Wellness'a. Zdobywasz go nie ginąc i.. Po prostu przeżywając. Jedząc witaminy i odpowiednio się odżywiając. To taka nagroda za to, że dbasz o siebie. W dodatku, polecam kupić sobie perka Health Nut. Zwiększa minimalny i maksymalny poziom Wellness'a.

Temperatura wymaga chyba dalej sporo usprawnień, musisz dobrać ekwipunek tak, by dostosować go do danego biomu. Mały Tip: Zbroja Żelazna daje temperaturę na minus.

RE: start - Paweł_ - 07-05-2016

jak zjesz 3 szt.jajek do welness wzrośnie Ci o 0,98 - czyli prawie o jeden punkt. Niestety 10 pkt łatwo jest stracić a trudniej nadrobić.
Odnośnie zmiany jednostki na Celciusze.

Pierw musisz odpalić konsole, wciskająć klawisz ~, następnie wpisujesz settempunit c chyba bez "/" na początku.
Ważne, na serwerze gry masz zablokowane ~, mają do konsoli dostęp tylko admini, więc musisz odpalić grę na single player, a po wciśnięciu klawisza ~ wpisać komende na zmianę jednostki. Komenda zadziała globalnie również na multi.

Dast, kiedy wracasz do nas ? :>

RE: start - Dast - 07-06-2016

(07-05-2016, 14:54)Paweł napisał(a): jak zjesz 3 szt.jajek do welness wzrośnie Ci o 0,98 - czyli prawie o jeden punkt. Niestety 10 pkt łatwo jest stracić a trudniej nadrobić.
Odnośnie zmiany jednostki na Celciusze.

Pierw musisz odpalić konsole, wciskająć klawisz ~, następnie wpisujesz settempunit c  chyba bez "/" na początku.
Ważne, na serwerze gry masz zablokowane ~, mają do konsoli dostęp tylko admini, więc musisz odpalić grę na single player, a po wciśnięciu klawisza ~ wpisać komende na zmianę jednostki. Komenda zadziała globalnie również na multi.

Dast, kiedy wracasz do nas ? :>

Ja? Hm. Jeszcze zobaczymy. Aktualnie mam sporo na głowie ze znajomymi i graniem w Terrarię ( Tzn. Ciągną mnie do tego >.> ) i jakoś się wciągnąłem w grę. Na pewno po wyjściu A15 będę miał znów zajawkę na 7DTD, więc najpewniej wtedy. A tak poza tym, to codziennie zaglądam na forum za aktywnością, więc... Cały czas jestem :3

RE: start - [ĄĘ] elpolako - 07-07-2016

Już coraz bardziej ogarniam chodź w dalszym ciągu jeszcze single cisne, mam natomiast kolejne pytanie.
Czym najlepiej na początku walczyć z zombie ewentualnie skad mozna łatwo posiąść broń? w samouczkach w necie na starszych wersjach gry broń żekomo można łatwo wydropić typu pistolet itd. mi niestety jak dotąd się nie udało jedynie części broni z którymi nic nie moge zrobić, nie mam receptury? ew gdzie owe można znaleźć i z czym to się je?