7 Days To Die Polska - forum dyskusyjne, serwery, TeamSpeak

Pełna wersja: 14 dzień/Multiplayer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moim pierwszym pytaniem jest to czy 350 naboi do AK, baza z ulepszonego betonu, i otoczona 5 rzedami kolców, wystarczy do obrony się przed zombie w dzien 14?
Gram z kolega i mamy ustawione 8 zombie na osobe w trakcie hordy. (poziom trudności Survivalist, bo mam 300h, ale nigdy nie gralem po dniu 7 bo zawsze umierałem i traciłem ekwipunek)
Jakieś tip'sy, co dodać do bazy, co może mnie ochronić/ułatwić ochronę.

Po kolejne, czy opłaca się grać na Multi na serwerach np. PvP, lub bez PVP?
Ja mam wizję tego, że wszystko jest poolotowane, nigdzie nie ma itemów, a każdy ma nas za swój cel, i na dodatek jest ciężej niż tylko vs zombie, i spora ilość osób na serwerach  która psuje klimat, całego zamysłu na typowy ''survival''.
Jak to jest powiedzcie mi?
Co do kolejnego to raczej się opłaca sam zaczynałem z kolegami na serwerze własnym gdzie tylko my mieliśmy dostęp i powiem szczerze że jakoś lepiej się gra na tej serwerowni co do lootowania to loot odnawia się co 5 dni więc zazwyczaj to masz co lootować a mapa jest wielka to możesz spokojnie znaleźć miasto co nikt nie lootował a spora ilość osób nie psuje zbytnio klimatu a zawsze jest się kogoś zapytać jak czegoś nie będziesz wiedział