7 Days To Die Polska - forum dyskusyjne, serwery, TeamSpeak

Pełna wersja: [2][16.4][STREFY PVP/PVE][Ravenhearst]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
213.32.6.176:26600  

Modyfikacja:  Ravenhearst-Mod wersja 7 Day Horde  https://7daystodie.com/forums/showthread...hearst-Mod
HASŁO 7dtd.pl - pisane bez KROPKI!!!!!! 
Moda można zainstalować dwojako:
1. Ściągamy Launchera https://7daystodie.com/forums/showthread...post481970 - jego zaleta - powinien się sam aktualizować
2. Ręcznie kopiujemy pliki w miejsce gdzie mamy zainstalowaną grę.   https://github.com/Ravenhearst30/BF7DayNormal Ale musimy pamiętać, aby ręcznie wyłączyć EAC!!!! bez tego nie ruszy. A wyłączamy go: Otwieramy bibliotekę gier STEAM, prawym przyciskiem myszy ma 7 days to die, a następnie show game launcher  i ODZNACZAMY USE EAC, zapisujemy i gramy Oczko


uruchomimy strefę PVP, Strefa PVP będzie od 4300N w kierunku Północnym, także uważajcie gdzie się osiedlacie. (pojawia się komunikat na ekranie po przekroczeniu strefy PVP)
- po śmierci ginie PASEK
- resztę ustawień przedstawimy niebawem, należy sprawdzać ten wątek aby uniknąć nieporozumień

Na strefie PVE zakaz rajdowania, nawet jeśli claim nie trzyma (błąd A16.4), za rajd będą surowe KARY włącznie z dożywotnim banem. Natomiast nie zwalnia to do niezabezpieczenia swoich baz, ponieważ zrajdowanych przedmiotów nie oddajemy. Nie będzi tłumaczenia typu "myślałem że baza opuszczona bo drzwi były otwarte"

Standardowo - nie zajmujemy budynków z większym lootem, możliwe jedynie zajmowanie JEDNEGO budynku jednorodzinnego w mieście, ale tak, aby claim nie sięgał na inne prefaby. Niezastosowanie się do powyższego = usunięcie WSZYSTKICH claimów bez powiadomienia, a także możliwość otrzymania bana.
Masz wątpliwości czy wolno zająć prefaba? spytaj admina. 

Możliwe wsparcie naszego serwera, dla chętnych proszę o kontakt ze mną. Za donację możliwość otrzymania itemu, wartość itemu ustalamy indywidualnie, ponieważ nie da się tego rozpisać ;Oczko tak w skrócie:
drobna rzecz, lub np 15 szt jedzenia - 10 zł, 
rzecz, która zbytnio nie ma wpływu na rozgrywkę - 10 zł, 
pakiet startowy: ironowe narzędzia, pistolet (lub kusza) + 100 naboi, podstawowy piec - 15 zł, 
Motor lub auger - 30 zł 
Koszt serwera to 270zł/miesiąc, utrzymujemy go wyłącznie z wpłat od graczy.