7 Days To Die Polska - forum dyskusyjne, serwery, TeamSpeak

Pełna wersja: Server na Experimentala
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z okazji ze kochani TFP bombarduja nas ciagle mini łatkami = Wipe. 


Proponuje zalozenie servera gdzie da sie zobaczyc nowe pułapki i elektrycznosc . 
Czyli jakis server z wlaczonym CM albo gdzie na start dostaje sie wszystko do budowy bazy i kozystania z endgame'owych contentow az do zakonczenie Experimentala jaki i do pierwszysch wipe'owych patchy oficjalnej a 16.
Creative ?
Nie mamy zasobów na serwerze na odpalenie 3 mapy - a kosztem innego serwera mija się z celem, bo w kliencie nie możesz wybrać sobie wersji eksperymentalnej, tylko instaluje Ci się najnowsza, po zaktualizowaniu nie wszedł już byś na serwer. |A jak chcesz sobie potestować rzeczy to lepsze będzie Single i Creative.
Inaczej moze cm to juz zbyt oczywiste ale np na start motorek coby kazdy mogl miasto znalesc 200 concrete block  i takie pierdolki jak baker,toolsy bylo by swietnie. 

 Zostaje jeszcze tylko pytanie co na to reszta graczy ?
a nie lepiej pojść na single?
Wyobrażasz sobie motorek na świeżo postawionej mapie, gdzie wbija 20 graczy? I każdy w tej samej chwili wsiada na swojego bzyka? Już słyszę te narzekania... Duży uśmiech

Co do gifta startowego, to może wcale nie taki zły pomysł. Tyle, że byłbym raczej za losowo wygenerowaną znajdźką dla każdego, przynajmniej na PvE. Może jakiś zrzut?